0
Winkelmand

Toegevoegd aan winkelmand

Aantal -
producten in uw winkelmand
Menu
  • Op werkdagen vóór 18:00 besteld, morgen in huis
  • Weekendbestellingen vóór zondag 13:00, maandag in huis
  • Bezorging in de avond of bij afhaalpunt ook mogelijk
  • Portovrij vanaf € 40,- (in NL)

Contact

Voor al uw vragen, opmerkingen of bestellingen:
E-mail algemeen: info@vitals.nl
Telefoon algemeen: 075-6476050
Fax algemeen: 075-6476055
 
Vestigingsadres:
Pieter Lieftinckweg 29
1505 HX Zaandam
 
Postadres:
Antwoordnummer 894
1500 VB Zaandam
 
Bedrijfsgegevens
BTW nr.: NL 809.980.769.B.01
KvK Amsterdam: 34157100
ING Amsterdam 15.99.554 • IBAN NL86INGB0001599554 • BIC INGBNL2A
 
Contactgegevens van specifieke medewerkers:
 
Directeur/eigenaar 
Bolke Koster
E-mail: bolke@vitals.nl
Telefoon: 075-6476057
Werkt alle dagen
Sales Manager
Hans Tromp
E-mail: hans@vitals.nl
Telefoon: 075-6476040
Werkt niet op woensdag
Operations directeur
Willem Koster
E-mail: willem@vitals.nl
Telefoon: 075-6476058
Werkt alle dagen
Binnendienst
Tone Lill Bay
E-mail: tone@vitals.nl
Telefoon: 075-6476050
Werkt alle dagen
Kwaliteitsdirecteur
Natascha Tromp
E-mail: natascha@vitals.nl
Telefoon: 075-6476054
Werkt niet op: woensdag
Binnendienst
Joyce Haanappel
E-mail: joyce@vitals.nl
Telefoon: 075-6476051
Werkt alle dagen
Hoofd Quality Assurance
Anne Harms
E-mail: anne@vitals.nl
Telefoon: 075-6476049
Werkt niet op maandag
Productadviseur binnendienst
Esther Kuilboer
E-mail: esther.kuilboer@vitals.nl
Telefoon: 075-6476048
Werkt op maandag, donderdag en vrijdag
Hoofd Quality Control & Informatie
Mara Kruisdijk
E-mail: mara@vitals.nl
Telefoon: 075-6476043
Werkt niet op vrijdag
Productadviseur buitendienst
Christel Nijland
E-mail: christel@vitals.nl
Telefoon: 06-30413473
Werkt niet op vrijdag 
Financieel medewerker
Daphne Asselman
E-mail: administratie@vitals.nl
Telefoon: 075-6476045
Werkt op woensdag en donderdag
Productadviseur buitendienst
Gé Kok
E-mail: ge@vitals.nl
Telefoon: 06-28264343
Werkt niet op vrijdag
Marketing Manager
Esther Schram
E-mail: esther.schram@vitals.nl
Telefoon: 075-6476047
Werkt niet op maandag en woensdag
Productadviseur buitendienst
Aruna Brouwer
E-mail: aruna@vitals.nl
Telefoon: 06-14434673
Werkt alle dagen
Marketing Communicatie Coördinator
Yasa Pardon
E-mail: yasa@vitals.nl
Telefoon: 075-6476046
Werkt alle dagen
Productadviseur buitendienst
Madhurika Veraart
E-mail: madhurika@vitals.nl
Telefoon: 06-81412586
Werkt niet op woensdag en vrijdag
Logistiek Manager
Bram de Later
E-mail: bram@vitals.nl
Telefoon: 075-6476059
Werkt alle dagen 
Auteur en docent kenniscentrum
Selma Timmer
E-mail: selma@vitals.nl
Werkt op variabele dagen en tijden
 
Magazijnchef
Brian Melchers
E-mail: brian@vitals.nl
Telefoon: 075-6476041
Werkt alle dagen
Hoofd Content en Presentaties
Olivia Krom
E-mail: olivia@vitals.nl
Telefoon: 075-6476044
Werkt niet op donderdag