Contact

Voor al uw vragen, opmerkingen of bestellingen:
E-mail algemeen: info@vitals.nl
Telefoon algemeen: 075-6476050
 
Vestigingsadres:
Pieter Lieftinckweg 29
1505 HX Zaandam
 
Postadres:
Antwoordnummer 894
1500 VB Zaandam
 
Bedrijfsgegevens
BTW nr.: NL 809.980.769.B.01
KvK Amsterdam: 34157100
ING Amsterdam 15.99.554 • IBAN NL86INGB0001599554 • BIC INGBNL2A
 
Contactgegevens van specifieke medewerkers:
 
Sales Manager
Hans Tromp
E-mail: hans@vitals.nl
Telefoon: 075-6476040
Werkt niet op woensdag
Country Manager België
Nancy Thé
Telefoon: 06-86825229
Werkt niet op woensdag en donderdag
Klantenservice
Joyce Haanappel
E-mail: joyce@vitals.nl
Telefoon: 075-6476051
Werkt alle dagen
Klantenservice
Tone Lill Bay
E-mail: tone@vitals.nl
Telefoon: 075-6476050
Werkt alle dagen
Productadviseur 
Gé Kok
E-mail: ge@vitals.nl
Telefoon: 06-28264343
Werkt niet op vrijdag
Productadviseur 
Christel Nijland
E-mail: christel@vitals.nl
Telefoon: 06-30413473
Werkt niet op vrijdag 
Productadviseur 
Aruna Brouwer
E-mail: aruna@vitals.nl
Telefoon: 06-14434673
Werkt alle dagen
Productadviseur 
Madhurika Veraart
E-mail: madhurika@vitals.nl
Telefoon: 06-81412586
Werkt niet op woensdag en vrijdag
Kenniscentrum adviseur
Anita Jong
Telefoon: 075-6476048
Werkt niet op woensdag
Kenniscentrum adviseur
Olivia Krom
E-mail: olivia@vitals.nl
Telefoon: 075-6476044
Werkt niet op donderdag
Kwaliteitsmanager
Natascha Tromp
E-mail: natascha@vitals.nl
Telefoon: 075-6476054
Werkt niet op woensdag
Hoofd Quality Assurance
Anne Harms
E-mail: anne@vitals.nl
Telefoon: 075-6476049
Werkt alle dagen
Hoofd Quality Control & Informatie
Mara Kruisdijk
E-mail: mara@vitals.nl
Telefoon: 075-6476043
Werkt niet op vrijdag
 
Financieel Manager
Marco de Hoop
E-mail: administratie@vitals.nl
Telefoon: 075-6476045
Werkt niet op woensdag
 
Marketing Manager
Esther Schram
E-mail: esther.schram@vitals.nl
Telefoon: 075-6476047
Werkt niet op woensdag en vrijdag
Marketing Communicatie Coördinator
Yasa Pardon
E-mail: yasa@vitals.nl
Telefoon: 075-6476046
Werkt alle dagen
Logistiek Manager
Bram de Later
E-mail: bram@vitals.nl
Telefoon: 075-6476059
Werkt alle dagen 
Online Marketing Medewerker
Jessy Koster
Telefoon: 075-6476052
Werkt niet op vrijdag
Directeur/eigenaar
Bolke Koster
E-mail: bolke@vitals.nl
Telefoon: 075-6476057
Werkt alle dagen
Operations directeur
Willem Koster
E-mail: willem@vitals.nl
Telefoon: 075-6476058
Werkt alle dagen