Nieuw:

producten nog sneller vindbaar!

0
Winkelmand ( 0 )

Onze stapelkortingen:

5%
2 stuks
10%
3 stuks
Inloggen / registeren
! Zakelijke klant? Log in om professionele informatie, producten en voorwaarden te bekijken. Consument? Log in om uw bestelling af te ronden.

Kira Toussaint op weg naar de Olympische Spelen 2024

01-03-2023

Kira Toussaint

Vorig jaar besloot Kira Nederland te verlaten om in de Verenigde Staten te gaan trainen. Op de University of Tennessee werd ze herenigd met Matt Kredich, de trainer met wie ze van 2015 tot eind 2017 samenwerkte. In eerste instantie was het haar plan om tot de Olympische Spelen (zomer 2024) in Amerika te blijven, maar ze merkte al snel dat dit toch te ver van huis was.

Inmiddels is ze dichter bij huis te vinden, namelijk in Spanje. In de omgeving van Barcelona. Ze heeft zich aangesloten bij de trainingsgroep van de Canadese coach Ben Titley. In deze groep zit onder andere Kylie Masse, die tijdens de Olympische Spelen in Tokyo zilver won op de 100 meter rugslag. Een grote concurrent van Kira dus. Kira laat weten dat het voor haar goed is om met Masse te trainen. Ze kan elke dag tegen haar racen en dat zorgt voor een flinke dosis motivatie. 

Kortom, ze zit op een fijne plek en focust zich vol op het trainen. Ze hoopt tijdens de Olympische finale in Parijs op het podium te eindigen en een persoonlijk record neer te zetten. Vitals blijft haar op weg naar de spelen natuurlijk goed ondersteunen!