Nieuw:

producten nog sneller vindbaar!

0
Winkelmand ( 0 )

Onze stapelkortingen:

5%
2 stuks
10%
3 stuks
Inloggen / registeren
! Zakelijke klant? Log in om professionele informatie, producten en voorwaarden te bekijken. Consument? Log in om uw bestelling af te ronden.

De sporters van Vitals op de Olympische Spelen

11-10-2024

Bij Vitals begrijpen we dat topprestaties vragen om optimale ondersteuning. Daarom ondersteunen we onze sportieve ambassadeurs met onze hoogwaardige voedingssupplementen en dragen we graag bij aan het verwezenlijken van hun ambities. Afgelopen zomer vonden de Olympische Spelen plaats en we vroegen onze sporters naar hun ervaringen. 

Sport

Niki van Sprang
Roeien
“De Spelen in Parijs waren bijzonder maar ook uitdagend. De droom was om in Parijs af te maken wat ons in Tokyo niet gelukt was, een medaille in de Twee zonder. Dit betekent dat beide roeiers ieder één riem hebben. Hierdoor is, om een goede balans te verkrijgen, een goed samenspel tussen beide roeiers vereist. Om uiteindelijk de kwalificatie op 0.3 seconden mis te lopen, was teleurstellend. Toen ik de vraag kreeg of ik alsnog als reserve mijn bijdrage wilde leveren, moest ik daar even over nadenken. Uiteindelijk ben ik blij dat ik het heb gedaan. Het was bijzonder om in Parijs met heel TeamNL roeien acht medailles te winnen en dit te vieren. Het was onvergetelijk om na Tokio eindelijk de “echte” Olympische ervaring te hebben, met het publiek en de openings- en sluitingsceremonie als hoogtepunt. Niet zelf kunnen racen deed pijn, maar de blijdschap en trots die ik voelde bij de teamprestaties maakte alles weer goed!”

Noortje en Bregje de brouwer
Synchroonzwemmen
“Na de Spelen in Tokyo wisten wij één ding zeker, dit willen wij 100% nog een keer beleven maar dan met al onze dierbaren op de tribune! Een droom die wij met de nodige uitdagingen uiteindelijk volledig waar hebben kunnen maken. Vijf weken voorafgaand aan de Spelen hebben wij ervoor gekozen om onze uitvoering volledig om te gooien en voor een zo hoog mogelijke moeilijkheidsgraad te gaan. Een groot risico die er uiteindelijk voor heeft gezorgd dat wij met het beste souvenirtje terug naar Nederland zijn gekomen. Namelijk een bronzen Olympische medaille! Wij zijn uiteraard erg dankbaar dat wij dankzij Vitals de juiste supplementen konden inzetten en zo fit mogelijk aan de start konden verschijnen.’’

Kira Toussaint
Zwemmen
“Ik heb gemixte gevoelens over de Olympische Spelen. Ik ben er heel trots op dat ik mijn derde Olympische Spelen heb gezwommen en dat ik mijn eigen weg heb gekozen om dat te bereiken. Individueel had ik heel graag, net als in Tokyo, de finale van de 100 meter rugslag gehaald. Dat ik dat niet heb gered, was een teleurstelling. Met de wisselslag estafette hadden we gelukkig wel een hele mooie finale waarin we zesde werden. Het stadion in Parijs was zo gaaf, het zat helemaal vol met enthousiast publiek. Fantastisch om mee te mogen maken! Ondanks dat ik zonder medaille(s) terug ben gekomen, kijk ik met heel veel plezier en trots terug op dit avontuur. Ik ben ook heel erg blij met de steun die ik de afgelopen jaren van Vitals heb gekregen. Zonder Vitals had ik niet mijn eigen pad kunnen kiezen om mij voor te bereiden op de Spelen in Parijs.’’

Dione Housheer
Handbal
“De Olympische Spelen in Parijs waren een onvergetelijke belevenis. Het is een droom om op het grootste podium te mogen presteren en alles te geven wat je in je hebt. De sfeer was fantastisch en het was extra bijzonder om deze ervaring te delen met vrienden en familie die op de tribune aanwezig waren. Hoewel het resultaat niet helemaal was waar we drie jaar lang keihard voor hebben gewerkt, kijk ik nu, met trots en dankbaarheid terug op dit unieke moment. De ervaringen en lessen die ik heb opgedaan, zal ik gebruiken om verder te groeien en een nog betere handbalster te worden. Deze deelname aan de Spelen heeft me extra gemotiveerd om mezelf en het team te blijven ontwikkelen. Dit is geen eindpunt, maar juist het begin van een nieuwe fase.’’